Dane kontaktowe do wybranych działów administracji UŚ

W okresie zawieszenia prowadzenia zajęć dydaktycznych działy administracji ogólnouczelnianej realizują swoje zadania z wykorzystaniem pracy zdalnej, a także w ramach dyżurów pracowniczych. Wszystkim osobom zainteresowanym kontaktem z wybranymi działami sugerujemy komunikację telefoniczną lub z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Poniżej znajdują się informacje kontaktowe do wybranych działów uczelni:

W celu uzyskania danych kontaktowych do działów/pracowników, którzy nie zostali uwzględnieni na powyższej liście, prosimy o skorzystanie z zasobów książki teleadresowej dostępnej TUTAJ.

INFORMACJA O DANYCH KONTAKTOWYCH DZIEKANATÓW