Komunikat dla studentów przebywających poza granicami Polski

mężczyzna z plecakiem patrzący w niebo

Studenci przebywający obecnie poza granicami Polski, w kraju nienależącym do Unii Europejskiej, proszeni są o pozostanie w miejscu pobytu. Zajęcia dydaktyczne oraz sesja egzaminacyjna semestru letniego roku akademickiego 2019/2020 będzie realizowana wyłącznie w formie zdalnej (online).

Osoby przyjeżdżające do Polski spoza Unii Europejskiej zobowiązane są odbyć 2-tygodniową kwarantannę. Nie ma możliwości, by odbyć ją w akademiku.

Organizacja roku akademickiego nie ulega zmianie:
– egzaminacyjna sesja letnia: 8.06.2020–30.06.2020 r.
– egzaminacyjna sesja poprawkowa semestru letniego: 1.09.2020–25.09.2020 r.
– zaliczenia i egzaminy z zajęć, które nie mogły być prowadzone zdalnie, zostaną przeprowadzone po zakończeniu realizacji tych zajęć w terminach określonych przez Dziekanów.

Studenci, którzy mieszkali w akademiku i wyjechali, pozostawiając w nim rzeczy, proszeni są o kontakt z kierownikiem akademika w celu ustalenia sposobu postępowania z ich własnością.