Dalsza realizacja zajęć dydaktycznych oraz zasady przeprowadzania egzaminów i zaliczeń

stos książek

Opublikowano Zarządzenie Rektora UŚ w sprawie sposobu dalszej realizacji zajęć dydaktycznych oraz zasad przeprowadzania egzaminów i zaliczeń w sesji letniej egzaminacyjnej roku akademickiego 2019/2020.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. W dokumencie znajdują  się m.in. informacje o sposobie weryfikacji efektów uczenia oraz rekomendowanych narzędziach informatycznych, a także instrukcje przeprowadzania egzaminów.

Dziekani mogą doprecyzować szczegóły dotyczące zajęć oraz sesji egzaminacyjnej, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie stron wydziałowych.

19.05.2020 r.